Automobilių nuoma | Mikroautobusų nuoma | Keleivinių mikroautobusų nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma Mikroautobusų nuoma
 
Krovininių mikroautobusų nuoma
 
Keleivinių mikroautobusų nuoma
 
Lengvųjų automobilių nuoma

 

Mūsų pasiūlymas Jums tai techniškai tvarkingi, puikiai prižiūrėti įvairūs automobiliai Jums visoje Lietuvoje.

Lengvųjų automobilių nuoma, keleivinių, krovininių mikroautobusų nuoma,priekabų nuoma, limuzinų nuoma, visureigių nuoma galima ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose, bet ir Rygoje bei Taline Jums patogiu laiku.
 
Priekabų nuoma
 
 

 


Minimalus nuomos laikotarpis - 24 valandos.

Reikalavimai vairuotojui 

Išnuomotą automobilį gali vairuoti asmuo, turintis tarptautinius reikalavimus atitinkantį ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažesnę kaip 3 metų vairavimo patirtį. Automobilius vairuoti gali ne jaunesni kaip 21  metų asmenys.   

Dokumentai ir mokėjimai

Nuomojantis automobilį reikia pateikti pasą bei galiojantį vairuotojo pažymėjimą.,nuomojantis automobili didesnes vertes papildomai reikia pateikti kreditines korteles išduotas kliento vardu.uz automobilio nuoma galima atsiskaityti išankstiniu pavedimu ,mokėjimo kortele, grynais pinigais .

Teritorija, kurioje leidžiama vairuoti automobilį

Išnuomotą automobilį galima vairuoti visoje Europos sąjungos teritorijoje. Įmonės sudariusios sutartį gali naudotis automobiliu ir Rusijos federacijos teritorijoje.

 


Mūsų automobilius ir mikroautobusus iš anksto susitarus galima paimti ir gražinti  Vilniaus centre, Fabijoniškų ir Pilaites mikrorajonuose. Automobilius ir mikroautobusus darbo valandomis nemokamai pristatome ir pasiimame Vilniaus oro uoste, po darbo valandų pagal susitarimą.

Papildomos įrangos nuoma