Dažnai užduodami klausimai

1. Kokia mikroautobuso nuomos kaina jeigu: standartinė nuomos kaina parai 180 Lt, o  mikroautobusas reikalingas tik nedideliems atstumams įveikti ( tarkim bendras atstumas 240 km, Vilnius - Kaunas - Vilnius,  bet mikroautobusas paimamas parai)?

Tokiu atveju mikroautobuso nuomos kaina parai 150 - 160 Lt už MAXI mikroautobusą, kurio krovininio skyriaus talpa 18 m3, krovinio skyriaus ilgis 4,50 m. Kitų mikroautobusų  t.y. mažesnių, kaina bus dar atitinkamai mažesnė.  Į kainą yra įskaičiuotas kelių mokestis Lietuvoje.
 

2. Ka daryti jeigu sumokėjote už penkias paras, bet kelionėje papildomai užtrukote puse paros, dėl blogo oro ar dėl kelto vėlavimo?

Tokiu atveju Jūs turime mus informuoti , papildoma pusės paros mikroautobuso nuoma  NEKAINUOS!


3. Kiek kainuoja išsinuomoti mikroautobusą, kurio standartinė nuomos kaina parai 180 Lt, pervežti baldams ar prekėms Vilniaus mieste, jeigu kilometražas yra nedidelis?

Vilniaus mieste mikroautobuso nuomos kaina parai 120-130 Lt, jeigu mikroautobusas reikalingas tik dienos metu, nuomos kaina bus tik 100 Lt.
      

4. Kokius dokumentus reikia turėti  su savimi norint išsinuomoti transporto priemonę ?

Reikalingas galiojantis vairuotojo pažymėjimas, ir papildomai dar vienas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas ( pasas, asmens tapatybės kortelė).  Norėdami paspartinti išnomuojamos transporto priemonės perdavimo procedūrą,  prieš susitinkant sutartoje vietoje, atsiveškite prieš tai  išvardintų dokumentų kopijas.

 5. Ar galime išskirtiniais atvejais pasiūlyti  mažesnę mikroautobuso ar kitos transporto priemonės nuomos kainą?

Taip galime sutarti dėl mažesnės nuomos kainos, jeigu Jūs:

  • - gražinsite švarų ir tvarkingą mikroautobusą arba kitą nuomojamą transporto priemonę
  • - nuomos metu nuvažiuosite nedidelį kilometražą.

JŪS TAUSOJATE MŪSŲ TRANSPORTO PRIEMONES, MES TAUPOME JŪSŲ PINIGUS !
        

6. Kokia transporto nuomos kaina, jeigu nuoma fiksuojama nuo ateinančios paros ryto, bet automobilį būtų patogiau paimti iš vakaro? Ar teks mokėti papildomai už naktį ?

Transporto priemonės nuomos mokestis skaičiuojamas  nuo ryto, nors mikroautobusą ar automobilį paimsite iš vakaro,  už naktį Jums nereikės mokėti papildomai.
          

 7. Jeigu papildomai nuvažiavote 2000 km nuomos metu  ir apmokėjote viršytą kilometražą, o mikroautobusas  buvo išnuomotas penkioms paroms, yra  galimybė nuomojamą transporto priemonę papildomai pasilikti dar parai. Kiek tai kainuos ?

Papildomai tai nieko nekainuos, nes buvo apmokėtas viršytas kilometražas. Tokiu atveju nuomojamu mikroautobusu galite pasinaudoti dar kelias paras, norėdami  ramiai pailsėti po kelionės ar be skubos išsikrauti krovinį.